«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱  |  Monday, 06 December 2021
کد خبر: ۳۰۶۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۹ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
به قلم وحید حاج سعیدی؛
مردم به اندازه کافی در این سال ها وعده های وارونه و طرح های بی سرانجام دیده اند و وعده دان شان تا خرتناق پر شده است. حقیقتاً دیگر جا برای وعده های جدید ندارند!
پایگاه خبری آوای رودکوف-وحید حاج سعیدی:امروز آخرین روز دولت تدبیر و امید است و شیخ تمام می شود. اما دوستانی که هنوز منتظر رونق و گشایش اقتصادی، بازگشت عزت به پاسپورت ایرانی، بی نیازی از یارانه 45 هزار تومانی، رتبه بندی فرهنگیان، حذف سه صفر از پول ملی، احداث مسکن ملی، خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس، احیای برجام، قل خوردن چرخ اقتصاد و سانتریفیوژها، لغو بالمره تحریم ها، برداشت از باغات سیب، گلابی، هلو، شلیل، شفتالو، آلو قطره طلا، آلو شابلون ( بسه بابا لوس نکن خودتو ... فقط سیب و گلابی بود!) حالا هر چی... منتظر سیب و گلابی هستند، در جریان باشند که کل ساعت اداری امروز صرف تحویل اسلحه، پتو، کلاه، یقلبی ( شاید هم یقلوی - یقلاوی - یغلاوی - یغلوی - یغلبی)  بعد هم پر کردن فرم تسویه حساب و امضاء گرفتن از واحد های مختلف مثل کتابخانه، موتوری، رستوران، واحد فرهنگی و هنری، مالی و ... می شود و عملاً وقتی برای پیگیری امورات فوق نیست!

البته مردم خدمات طلایی ، نقره ای و برنزی دولت را در این هشت سال فراموش نخواهند کرد و نیازی به پیگیری این موارد پیش پا افتاده نیست و همین که دولت سایه جنگ و قحطی را از سر مردم دور کرد، پرچم به اندازه کافی بالا رفته است! با این وجود اخیراً جناب ربیعی در اظهار نظری شاذ فرموده اند: «دولت روحانی یکی از دوران طلایی اقتصاد ایران را رقم زد. مامصائب کشور را پیشخور کردیم»!

هر چند ما راضی به این حجم فداکاری و پیشخور کردن مشکلات و گرفتاری های دولت بعدی نبوده و نیستیم و اگر جا دارد و دیر نشده دوستان می توانند تِخ کنند! ولی خدا وکیلی رئیس جمهور منتخب و اعوان و انصارش مدیون هستند که ریل گذاری دولت تدبیر و امید را در راستای توسعه و برداشته شدن تحریم ها و داستان سیب و گلابی و ... دستکاری کنند!

فقط خدا کند دولت جدید و مجلس انقلابی در کنار پاسداشت از دستاوردهای سوفسطایی برجامی دولت روحانی، روی برنامه ها و طرح هایی که توان اجرای آنها را ندارند، اسم نگذارند و صدایشان نکنند! مردم به اندازه کافی در این سال ها وعده های وارونه و طرح های بی سرانجام دیده اند و وعده دان شان تا خرتناق پر شده است. حقیقتاً دیگر جا برای وعده های جدید ندارند! دم شما گرم ... خیر از هماهنگی تان ببینید...
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز