دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴  |  Monday, 19 August 2019
کد خبر: ۲۲۸۴۱
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۶ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
پیام تبریک
"وحید حاج سعیدی"همکار گلستانی پایگاه خبری آوای رودکوف موفق به کسب رتبه اول جشنواره رسانه ای ابوذر استان زنجان شد.
پایگاه خبری آوای رودکوف: همکار گلستانی پایگاه خبری آوای رودکوف موفق به کسب رتبه اول جشنواره رسانه ای ابوذر استان زنجان شد.

وحید حاج سعیدی یکی از روزنامه نگاران و طنز نویسان استان گلستان است که مطالب طنز و اجتماعی ایشان در تعدادی از نشریات کشوری و استانی منتشر می شود. این طنز نویس گلستانی که البته اصالتی گیلانی دارد دانش آموخته زبان انگلیسی از دانشگاه ارومیه است. وی کار در عرصه مطبوعات را از سال ۱۳۷۶ و با نشریه "امانت” در ارومیه آغاز کرد و در طی این سالها طنز نوشته ها، مقالات و یاداشت های زیادی را در نشریات کشوری و استانی به چاپ رسانده است.

در حال حاضر نیز ایشان با ، پایگاه خبری آوای رودکوف و نشریات کشوری چون اطلاعات، کلید، زمزمه، کودک، مجلات رشد، خانه خوبان، بعد پنجم، طنز و کاریکاتور و چندین نشریه استانی نظیر آهنگ، ژیوار، مهتاب مرکزی، ولایت قزوین، سیمره لرستان، پیام آمل، سرزمین جم، صبح کرمان، کسب و کار گلستان و … ارتباط مستمر دارد. از وی تا کنون بیش از ۸۵۰ اثر در قالب طنز، داستان کوتاه، مقالات و یادداشت های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و ترجمه مقالات علمی در روزنامه ها و هفته نامه های سراسر کشور به چاپ رسیده است.استان کهگیلویه و بویراحمد
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز