«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۰  |  Friday, 28 January 2022
 به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛خانواده شهید درخشان در پی انتصاب سرهنگ محمدی به سمت فرماندار شهرستان بهمئی پیام تبریکی منتشر نمودند.

متن این پیام به شرح زیر است:

 برادر گرامی جناب سرهنگ علی محمدی؛سلام علیکم

شهرستان بهمئی  از دیرباز تا کنون مهد پرورش بزرگ مردانی بود که خدمت بی شائبه و بی بدیلی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته  و دین خود را به این آب و خاک به بهترین نحو ممکن ادا کرده است.

خانواده شهید معظم  درخشان؛ انتصاب شایسته جنابعالی که مدیر و مدبری جوان و دارای سوابق درخشان و آگاه به مسائل هستید را به عنوان فرماندار شهرستان بهمئی  تبریک عرض کرده و امیدواریم با استعانت از خداوند متعال و پیروی از مکتب اهل بیت (علیه السلام) و هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با همت و تلاش جهادی و همچنین با رویکردی جوانگرایانه، مردمی و البته ضدفساد در طول دوران خطیر خدمت خود، آبادانی و اعتلای مادی و معنوی روز افزون را برای این شهرستان رقم  بزنید.

 لذا میراث ماندگاری از کارآمدی، خدمتگزاری و حل مشکلات مردم را به یادگار بگذارید و عزت و سربلندی دو دنیا را نصیب خود کنید

توفیقاتتان در مسیر احیای کلمه حق و عدالت و حل مشکلات مردم روز افزون گردد.

  خانواده شهید معظم درخشان


بیشتر بخوانید:

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز