آقا دکتر کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
اینجا همایش پیاده روی خانوادگی نیست همایش مظلومیت مردمی است که فدای تبعیض و نابرابری شدند/تصاویر+فیلم
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از لنده ؛امروز پنج شنبه نهم بهمن ماه 1399 مردم روستاهای لارب؛چلی؛برمل؛دلیک؛راستکوه ؛قیام و ...ساعتها پیاده روی کردند تا در مراسم یادبود یکی از بزرگان خود در روستای چلی شرکت نمایند!!!

روستاهای لارب؛چلی؛برمل ؛دلیک؛راستکوه از توابع بخش مرکزی شهرستان «لنده» در استان کهگیلویه و بویراحمد در حداکثر 35 کیلومتری شهر لنده علیرغم ظرفیتهای گسترده در حوزه های کشاورزی ؛دامداری و گردشگری اما با کمال تاسف  هنوز  بعد از 41 سال از عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی از نعمت راه ارتباطی مناسب و جاده بی نصیب می باشند.

بیشتر بخوانید:
راه دسترسی موجود در بعضی از این روستاها که با همت اهالی ترمیم شده است به قدری شیب دار و خطرناک است که فقط خودروهای کمک دار می توانند در آن رفت وآمد کنند و اهالی این روستاها برای تردد به شهر مجبورند چندین کیلومتر مسیر خاکی و ناهموار را تا جاده با پای پیاده طی کنند.... و  فریاد مظلومیت مردم این روستاها به جایی نمی رسد.

آقای استاندار ؛ آقای مدیر کل راه ...آنچه در گزارش تصویری زیر می بینید ؛ همایش پیاده روی خانوادگی نیست بلکه پیاده روی صدها زن و مرد این روستاهاست که برای شرکت در مراسم یکی از بزرگان خود پای پیاده این مسیر ناهموار و خاکی را طی می کنند؛ اینجا همایش مظلومیت و تبعیض و نابرابری و بی توجهی به مردم  روستاها یی است که نه فریادشان به جایی می رسد و نه فریاد رسی دارند.

آقای استاندار این مردم هم حق حیات دارند؛ ایرانی هستند ؛شهید دادند ؛ صدها جانباز و ایثارگر تقدیم این نظام و انقلاب کردند؛ صدها خادم و خدمتگزار تحویل این جامه دادند؛ حقشان این نیست !!!!