«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
سه‌شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳  |  Tuesday, 26 October 2021
کد خبر: ۳۰۹۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲:۲۱ - ۰۱ مهر ۱۴۰۰
در راستای توسعه ورزش محقق می‌شود:
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مناطق محروم و کمتر برخوردار این استان و در راستای توسعه ورزش، خانه های ورزش راه اندازی می شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از خبرگزاری مهر؛ ابوذر صناعی‌نیا با اعلام این خبر اظهار داشت: ۱۰ باب خانه ورزش در استان کهگیلویه و بویراحمد به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) راه اندازی می‌شود.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تجهیز خانه‌های ورزش توسط این ستاد نیز در دستور کار قرار دارد.

وی گفت: این خانه‌های ورزش با وسایل ورزشی همچون انواع توپ، کیسه بوکس، وسایل زورخانه‌ای، تشک، میز تنیس و شطرنج تجهیز می‌شود.

صناعی با تاکید بر اینکه این خانه‌های ورزش، در مناطق محروم در طرحی با عنوان لیگ احسان احداث خواهند شد یادآور شد: در احداث این خانه‌های ورزش، شناسایی و جذب ورزشکاران در این مناطق، هدف محوری قلمداد می‌شود.

مدینه صابری/خبرنگار افتخاری پایگاه خبری آوای رودکوف
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز