«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۳  |  Tuesday, 03 August 2021
کد خبر: ۳۰۴۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۳ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
یاداشت به قلم ایمان محتشم؛
جبهه انقلاب باید کارآمد بودن تفکر جهادی و کار دسته جمعی را به همه ثابت کند،باید همه باهم برای آبادانی ایران و حل مشکلات همدیگر بکوشیم .
پایگاه خبری آوای رودکوف-ایمان محتشم:همه ملت فعال بوده و تلاش کردند کاندید جبهه انقلاب پیروزشود که کار درست همین بوده و هست.

کانال های مجازی و ستادهای مردمی زیادی تشکیل شد،هر کس به هر روشی  که میتوانست جهت بالا رفتن مشارکت و شور انتخاباتی،نهایت تلاش خود را کرد.

باشد که همه ما نزد خداوند منان ماجور باشیم.
ما ملت بزرگ ایران از این آزمون بزرگ پیروز خارج شدیم...و اما...

چه خوب است که همچین اتحاد و همدلی را در تمامی جهات و شئون اجتماعی داشته باشیم (حل مشکلات محرومان ،تامین جهیزیه برای نوعروسان ،ساخت مسکن برای محرومین و...) تا ریشه فقر فرهنگی و اختلاف طبقاتی حاکم بر دیار خود را به اندازه توانمان از بین ببریم.  دست یاری و کمک شما دوستان در این مسیر،مایه دلگرمی و قوت قلبمان خواهد بود.

انتخابات گذشته موفق ترین همصدایی برای بیرون رانده لیبرال ها از عرصه مناسب کشوری بود ،جبهه انقلاب باید کارآمد بودن تفکر جهادی و کار دسته جمعی را به همه ثابت کند،باید همه باهم برای آبادانی ایران و حل مشکلات همدیگر  بکوشیم .

آری به اتفاق جهان می توان گرفت...

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز