«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۲  |  Saturday, 19 June 2021
کد خبر: ۳۰۲۳۰
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۵ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰
رئیس کمیته امداد شهرستان لنده خبر داد:
رئیس کمیته امداد شهرستان لنده از اجرای طرح اطعام مهدوی با مشارکت سپاه ناحیه لنده ؛بنیاد علوی ؛خیرین و گروه‌های جهادی و توزیع 2200 غذای گرم در میان نیازمندان خبر داد.
پایگاه خبری آوای رودکوف:امیر محمود بصیری  در گفتگو با خبرنگار"پایگاه خبری آوای رودکوف " از اجرای طرح اطعام مهدوی با مشارکت سپاه ناحیه لنده ؛بنیاد علوی ؛خیرین و  گروه‌های جهادی و توزیع 2200 غذای گرم در میان نیازمندان خبر داد.

رئیس کمیته امداد شهرستان لنده همچنین از توزیع 666 بسته افطاری ساده (خرما) و 2300بسته سبد غذایی میان نیازمندان و ایتام این شهرستان خبر داد و اظهار داشت:طرح اطعام مهدوی یکی از فعالیت‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان است و بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته علاوه بر این طرح پویش ایران مهربان باهدف جذب حامی برای ایتام و فرزندان محسنین به‌طورجدی پیگیری می‌شود و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.


نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز