«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳  |  Thursday, 06 May 2021
کد خبر: ۳۰۱۸۷
تاریخ انتشار: ۲۱:۳۳ - ۳۱ فروردين ۱۴۰۰
فرماندهی انتظامی شهرستان لنده خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان لنده از اجرای طرح پایش سلامت شهروندان و اعمال محدودیت های کرونایی در سطح شهرستان و برخورد با متخلفین۳نفر از خوانندگان محلی دستگیر و روانه زندان شدند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف، فرزین جمشیدی در خصوص اجرای طرح پایش سلامت در شهرستان لنده گفت: باتوجه به مصوبات ستاد کرونای و با هدف حفظ و ارتقای سلامت شهروندان طرح پایش سلامت شهروندان در سطح شهرستان به اجرا درآمده است.

وی افزود: نظارت دقیق و جدیت مسولان و دست اندرکاران در خصوص روند اجرایی این طرح با همکاری سایر نهادها و نیروی انتظامی برای تحقق این طرح است.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: تشکیل تیم های ویژه مسولان شامل فرماندار، دادستانی، شبکه بهداشت ودرمان، اتاق اصناف در این راستا نسبت به نظارت و برخورد قاطع با صنوف متخلف را رصد و اجرایی خواهند کرد.

جمشیدی اظهارکرد: مسولان در این بازده زمانی بیش از ۴۰واحد صنفی فعال را مورد بازدید و نظارت قرار دادند که ۱۵واحد صنفی که دارای تخلفات بهداشتی بودند مشمول تذکر لسانی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: در راستای اجرای این طرح نیز تا کنون ۳نفر از خوانندگان محلی که در مراسمات عروسی اقدام به خوانندگی و عاملی برای تجمع افراد بودندنیز دستگیر و روانه زندان شدند.

وی در ادامه تاکیدکرد: از ابتدای سال جاری تا کنون نیز ۴فقره پرونده جهت افرادی که تجمع و سلامت مردم را به مخاطر انداختند تشکیل و به مقام قضایی معرفی شدند که امیدواریم این اقدامات گامی موثر در جهت کاهش تجمعات و بیماری در سطح شهرستان باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز