«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳  |  Thursday, 06 May 2021
کد خبر: ۳۰۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹:۳۴ - ۲۸ فروردين ۱۴۰۰
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: برقرسانی به ۶۰۰ چادر مردم زلزله زده شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا انجام شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از ایرنا، جمال معتمدی زاده اظهار داشت: ۶۰۰ انشعاب موقت برق برای چادرهای تجمعی زلزله زدگان شهر سی سخت نصب و تمامی چادرهای اسکان آنها از نعمت برق برخوردار شدند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تاکنون یک هزار و ۴۰۰ انشعاب برق در سی سخت به درخواست مشترکان و ۹۰۰ انشعاب موقت برق نیز در این شهر زلزله زده جمع آوری شده است.

وی اضافه کرد: ۷۰۰ انشعاب موقت برق به درخواست مشترکان شهر زلزله زده سی سخت نیز تاکنون نصب شده است.

معتمدی زاده عنوان کرد: تاکنون ۶۵۰ روشنایی در بلوارها و خیابان ‌های شهر زلزله زده سی سخت تعمیر و روشن شده است.

وی ابراز داشت: ۸۵ پایه برق در شهر زلزله زده سی سخت به دلیل برخورد وسایل نقلیه هنگام آواربرداری شکسته و یا دچار آسیب شدید شد.

معتمدی زاده گفت: تاکنون ۱۰۰ پایه برق فشار ضعیف در شهر زلزله زده سی سخت رفع نقص شده است.

وی اظهار داشت: برق شهر زلزله زده سی سخت ۲ ساعت پس از وقوع زلزله وارد مدار شد و هم اینک نیز مردم آن مشکلی در زمینه برق ندارند.

مدینه صابری/خبرنگار افتخاری پایگاه خبری آوای رودکوف
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز