«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵  |  Thursday, 06 May 2021
کد خبر: ۲۹۷۷۱
تاریخ انتشار: ۰۷:۴۰ - ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
کهگیلویه و بویراحمد؛
برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای شعر آزاد مارون با حضوربا حضور مدیرکل محترم ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛مدیر کل ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد سه شنبه با حضور در اولین جشنواره منطقه‌ای شعر آزاد مارون در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی لنده از  برگزیدگان این جشنواره تقدیر و تجلیل به عمل آورد.


رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان لنده با اعلام این خبر و ضمن تشکر از زحمات همه مدیران محترم ادارات استان ها و شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد،فارس،خوزستان،بوشهر،چهارمحال و بختیاری و دبیران محترم انجمن های ادبی و شعر وادب گفت:برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای شعر آزاد مارون با حضور مدیرکل محترم ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

اسماغیل زارعی همجنین از خدمات مدیر کل محترم استان و معاونت های محترم،روابط عمومی،حراست ؛ هیئت محترم داوران؛هیئت محترم اجرایی جشنواره؛اعضاء محترم دبیرخانه اعضاء محترم انجمن شعر و ادب شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای شعر آزاد مارون به شرح زیر معرفی شدند:

در بخش کلاسیک
نفر اول آقای رحمت الله رسولی مقدم از کهگیلویه و بویراحمد
نفر دوم آقای مصیب میرزایی از چهار محال و بختیاری
نفرسوم خانم فاطمه نوایی از استان بوشهر

بخش آزاد
نفر اول ازاد خانم زینب رحمانی از خوزستان
نفر دوم آقای عباس دوانی از فارس
نفر سوم آقای فرشید گشتی از خوزستان

بخش گویشی
نفراول گویشی اقای مجید تقی زاده از کهگیلویه و بویراحمد
نفر دوم آقای رسول سنایی از کهگیلویه و بویراحمد
نفر سوم آقای مجتبی بخشایس پور از چهار محال و بختیاری.

هیئت محترم داوران
استاد فریدون هاشمی،استاد سلیمه موسوی،استاد فرزاد فتحی.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز