«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰  |  Thursday, 06 May 2021
کد خبر: ۲۹۶۴۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۵ - ۲۸ دی ۱۳۹۹
درگفت و گو با آوای رودکوف مطرح شد:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده از ارسال بیش از 600 اثر به جشنواره شعر آزاد منطقه ای مارون خبرداد.
پایگاه خبری آوای رودکوف:اسماعیل زارعی رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لنده در گفتگو با پایگاه خبری آوای رودکوف از ارسال بیش از ششصد(600) اثربه دبیر خانه جشنواره منطقه ای شعر آزاد مارون خبر داد.


دبیر اولین جشنواره منطقه ای شعر آزاد مارون با اشاره به اهمیت این جشنوراه  به میزبانی شهرستان لنده گفت: تا امروز بیش از ششصداثر از سوی شاعران در زمینه های مختلف اجتماعی،دینی،فرهنگی و سایر زمینه ها به دبیرخانه اولین جشنوراه منطقه ای شعر مارون در شهرستان لنده ارسال شده است.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لنده  با تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: اشعار مرتبط با این بانوی دو عالم،از سروده های تعدادی از شاعران در این رویداد مهم فرهنگی و هنری می‌باشد.

  این مسئول فرهنگی گفت:اولین جشنواره منطقه ای شعر آزاد مارون با حضور شاعران و ادیبان وعلاقمندان به حوزه شعر وادب استان های کهگیلویه وبویر احمد ،فارس ،خوزستان،بوشهر ،چهار محال وبختیاری به میزبانی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان لنده ،استان کهگیلویه وبویر احمد در سه بخش کلاسیک،گویشی وسپید برگزار می شود.

ایشان اظهار داشت خوشبختانه ارسال آثار از سوی شاعران گرامی به دبیر خانه جشنواره ادامه دارد
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز