به قلم دکتر محمد جواد کیانی؛
جریان ندای وحدت مسیری جدید را در افق سیاسی بویراحمد رقم زد
پایگاه خبری آوای رودکوف-دکتر محمد جواد کیانی: به منتخب مردم بویراحمد و دنا جناب آقای حاج مهدی روشنفکر تبریک خالصانه عرض کرده و امیدواریم امانت دار اعتماد مردم بوده و موفقیت ایشان را در راستای رشد و توسعه منطقه از خداوند منان مسئلت می نمایم.

همچنین تبریک ویژه دارم به حامیان جریان ندای وحدت که با دوری از مرزبندیهای سیاسی، طایفه ای و قومی با اتکا بر محور اتحاد و عزت بویراحمد و دنا با تلاش مستمر و خالصانه خود مسیری جدید را در افق سیاسی بویراحمد بر مبنای شایسته سالاری و مبارزه با طایفه سالاری گشودند.


حل دغدغه های مردم از جمله حضور فعال در صحن مجلس،حضور مداوم در منطقه ، پیگیری حل مشکلات حوزه انتخابیه ، محلی و منطقه ای با تشکیل شوراهای مشورتی و فراکسیون نمایندگان جنوب و زاگرس نشین  در مجلس قابل حصول است و انتظار می رود جناب آقای روشنفکر آغازگر این راه دشوار باشند.

 به کاندیدای دیگر که با حضور فعال خود تنور انتخابات را گرم نگهداشتند و با رعایت اخلاق انتخاباتی سعی در برگزاری انتخاباتی سالم داشتند ، خسته نباشید گفته واز تلاشهای شبانه روزی آنان برای برگزاری هر چه با شکوهتر انتخابات تشکر ویژه عرض می نمایم .