«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۷  |  Friday, 28 January 2022
کد خبر: ۳۱۴۷۰
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۹ - ۱۷ آذر ۱۴۰۰
فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی مطرح کرد:
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی از دستگیری یک نفر سارق ساختمان های نیمه کاره با اعتراف به ۹ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی از دستگیری یک نفر سارق ساختمان های نیمه کاره با اعتراف به ۹ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
 
سرهنگ فرزین جمشیدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی با اعلام این خبر اظهار داشت؛ در پی وقوع چند فقره سرقت ساختمان های نیمه کاره در سطح شهرستان بهمئی، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
 
 وی تصریح کرد: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی و با انجام گشت زنی های هدفمند یک نفر سارق ساختمان های نیمه کاره را شناسایی و دستگیر کردند.
 
 سرهنگ جمشیدی گفت: متهم در بازجویی های اولیه به ۹ فقره سرقت ساختمان های نیمه کاره در سطح شهرستان بهمئی اعتراف کرد.
 
 فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در پایان خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز