«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۷  |  Monday, 29 November 2021
کد خبر: ۳۰۸۸۲
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۸ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
یاسوج؛
هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد عنوان رتبه برتر ارزیابی عملکرد سال 1399 در شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی را کسب کرد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف از یاسوج به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه وبویراحمد بعد از ظهر امروز درجلسه پایانی انتخاب دستگاه های برتر جشنواره شهید رجایی جمعیت هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد به عنوان دستگاه برتر انتخاب شد.


جشنواره شهید رجایی برای تقویت فرهنگ کار و خدمت به مردم هر سال برگزار می‌شود و در آن دستگاه‌هایی که بهترین عملکرد را در شاخص‌های اعلامی( ترویج فرهنگ کار گروهی به جای فردی، افزایش کارآمدی و پاسخگویی و شفافیت عملکرد دستگاههای اجرایی و انضباط اجتماعی و اقتصادی) دارند تقدیر می‌شوند.


جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه وبویراحمد با تلاش های مخلصانه امدادگران،داوطلبان،جوانان وپرسنل خدوم خود در برنامه های شاخصی همچون کمک های مومنانه، طرح شهید سلیمانی ، آتش سوزیهای سریالی کوهستان های استان،حمایت مالی ،معیشتی ودرمانی بسیاری از نیازمندان هم استانی ،زلزله مهیب وخسارت بار سی سخت، امدادرسانی به مناطق سیل زده استان، اجرای طرح های سلامت محور وپوشش تصادفات ،حوادث وبحران ها و همکاری در طرح بزرگ واکسیناسیون کویید ۱۹ نقش قابل توجه ودرخشانی داشته است.


سید امان اله جهان بین کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی سال 1399 در شاخص های عمومی و اختصاصی استان را  به تک تک پرسنل،اعضا ،امدادگران وداوطلبان جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه وبویراحمد تبریک گفت و سربلندی وسلامتی بیش از پیش را برای آنان آرزو کرد.


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه وبویراحمد افزود: این ارزیابی بین 69 دستگاه شرکت کننده برگزار شده است و ترویج فرهنگ کار گروهی به جای فردی، افزایش کارآمدی و پاسخگویی و شفافیت عملکرد دستگاههای اجرایی و انضباط اجتماعی و اقتصادی از اهداف برگزاری این جشنواره است که خوشبختانه جمعیت هلال احمر در این زمینه ها کارنامه قابل قبولی داشته است.نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز