«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۳  |  Tuesday, 20 April 2021
کد خبر: ۲۹۸۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۰ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛شیوع ویروس کرونا از یک طرف و فشار مشکلات اقتصادی و تورم از طرفی دیگر عرصه را بر افراد آسیب پذیر و زوجین جوان تنگ و تنگ تر نمود.

هر چند گلایه هایی از دولتمردان در خصوص معیشت مردم وجود دارد اما مردمان ما هر گز ناامید نشدند و نیازمندان ، چشم به احسان و کرم بندگان صادقی بستند که همواره  احسان و نيکو کاري را پیشه کردند و  بسياري از مشکلات همچون فقر و ناعدالتي را از ميان بر داشته و جامعه را به سوي صلاح حرکت مي دهند و زمينه هاي نابودي جامعه را از ميان بر مي دارند.

آری ! آفریننده مهر، ان زمان که انسان را سرشت، محبت را در قلبش نوشت و مُهر کرد راز قلب انسان را؛ قلبی که می‌تپد برای قلبی دیگر، قلبی که به درد می‌آید از رنج قلبی دیگر. قلبی که شادمان میشود از شعف قلبی دیگر.

در همین راستا و با حضور فرماندار، رئیس کمیته امداد شهرستان ؛فرمانده سپاه ناحیه لنده، جانشین فرماندهی انتظامی و امانعلی کریمی زاده که پیگیر این امر خیر بوده ؛ مراسم اهدای ١٠ سری جهیزیه از طرف بنیاد احسان وابسته به ستاد فرمان اجرایی امام خمینی(ره) به زوجین جوانی که تحت پوشش هیچ نهادی در این شهرستان نبودند اهدا شد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز