«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۸  |  Tuesday, 20 April 2021
کد خبر: ۲۹۸۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲:۵۰ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۹
کهگیلویه و بویراحمد؛
گام اول گروه جهادی بسیج شهدای مسجد جامع صاحب الزمان عج سپاه ناحیه لنده برای کمک به زلزله زدگان شهرستان دنا
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛سرگرد محمد باقر رضائی جانشین سپاه ناحیه لنده که به عنوان نماینده سپاه در منطقه زلزله زده حضور دارد در گفت و گو با خبرنگار آوای رود کوفاقدمات اولین روز حضور گروهای جهادی؛ بسیج شهدای مسجد جامع صاحب الزمان ؛ گروه جهادی شهید علی ولی زاده و بسیج دانش آموزی شهید فهمیده سپاه ناحیه لنده را تشریح کرد.

سرگرد رضائی ؛شناسایی کامل منطقه 8عباس آباد _توزیع بسته های معیشتی_آوار برداری_حمل اثاثیه منازل خانواده های زلزله زده و توزیع هیتر برقی را از مهمترین اقدامات گروههای جهادی سپاه ناحیه لنده در اولین روز کاری خود در شهر سی سخت عنوان کرد.

جانشین سپاه ناحیه لنده در ادامه گفت:سپاه و بسیج که در تمام صحنه‌ها در کنار مردم ایران بوده‌اند این‌بار میدان مبارزه خود را برای کمک به زلزله زدگان کهگیلویه و بویراحمد دیده و در کنار مردم و مسولان مجاهدانه در حال تلاشند.

بیشتر بخوانید:

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز