«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۰  |  Tuesday, 20 April 2021
کد خبر: ۲۹۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۱ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۹
معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان خبر داد:
معاونت پژوهش وفناوری بسیج دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری دوره علمی و تخصص کارآفرینی در اوایل سال جدید برای تمامی دانشجویان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛معاونت پژوهش وفناوری بسیج دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری دوره علمی و تخصص کارآفرینی  در اوایل سال جدید با همکاری معاونت عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی برای تمامی دانشجویان خبر داد.

حقانی خواه  با بیان اینکه :این دوره در اوایل سال جدید در سه گام برای تمامی دانشجویان برگزار خواهد شد  تصریح کرد: در گام اول این کارگاه آموزشی استعداد یابی صورت می گیرد و در گام دوم توانمند سازی  و همچنین درمرحله سوم کمک به شروع شغل مورد نظر صورت می پذیرد.


وی افزود: از نکات مهم این دوره می توان به شغل های زود بازده و مورد نیاز جامعه توسط کارشناسان اشاره شده است و افراد متناسب با این شغل ها استعداد یابی می شوند همچنین استفاده از اساتید مجرب در بحث توانمند سازی و آموزش موضوعات کاربردی در ایجاد کارافرینی علمی و موثر (بازاریابی،مخاطب شناسی، ارتباطات، مشاورفردی و…) و کمک به اشتغال افراد مستعد و توانمند دوره از جمله اهداف دوره است.

معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی کهگیلویه وبویراحمد در پایان گفت: لازم به ذکر است رویکرد علمی و تخصصی و پژوهش محور در هرسه گام وجود دارد و هدف نهایی کمک به کارآفرینی موثر و کاربردی در جامعه است، جزئیات برگزاری دوره متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز