«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
چهارشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۳  |  Wednesday, 21 April 2021
کد خبر: ۲۹۷۲۳
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۴ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
فرمانده انتظامی شهرستان لنده خبر داد؛
فرمانده انتظامی شهرستان لنده از دستگیری ۲ نفر از سارقان نافرجام طلا فروشی میدان مراحل بهبهان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛فرمانده انتظامی شهرستان لنده از دستگیری و شناسایی سارقان که قصد سرقت از طلافروشی در شهرستان بهبهان -استان خوزستان را داشتند خبر داد.

سرگرد فرزین جمشیدی با اعلام این خبر گفت:در پی دریافت خبری مبنی بر سرقت نافرجام از یک طلافروشی در شهرستان بهبهان در استان خوزستان در تیرماه سال جاری؛ شناسایی و دستگیری انها در دستور کار ماموران پلیس آگاهی و اطلاعات امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت و روز گذشته طی یک عملیات منسجم پلیسی تعداد دو نفر از انها شناسایی و در شهر لنده دستگیر و از نامبرگان یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف کشف و ضبط گردید.

وی ادامه داد در تحقیقات تخصصی و فنی از متهمان که دارای سوابق قبلی بوده اند نامبردگان در تیرماه سال جاری در میدان مراحل شهر بهبهان از توابع استان خوزستان اقدام به تیر اندازی و قصد سرقت از مغازه طلا فروشی را داشتند که سرقت آنها نافرجام بود و پس از گذشت چند ماه نامبردگان دستگیر و به موضوع فوق اعتراف نمودند و هدف اصلی انها سرقت طلا فروشی در سطح استان و شهرستانهای همجوار بوده است.

این مسول انتظامی تصریح کرد متهمان به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا منتقل شدند .

سرگرد جمشیدی در پایان از شهروندان درخواست کرد با رعایت نکات ایمنی و مجهز کردن فروشگاهها به دوربین مدار بسته و تجهیزات ایمنی پلیس را در جهت ارتقاء امنیت و پیشگیری از جرم سرقت یاری و هرگونه اخبار و موارد مشکوک را سریعا به پلیس 110 اطلاع دهند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز