«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳  |  Monday, 01 March 2021
کد خبر: ۲۹۶۵۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۱ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
آوای رودکوف؛
این قاب از مردی که با تصویر نوجوانی اش در بیلبورد تبلیغاتی بنیاد شهید برای گرامیداشت شهدا ؛ عکس انداخته در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛این قاب از مردی که با تصویر نوجوانی اش در بیلبورد تبلیغاتی بنیاد شهید برای گرامیداشت شهدا ؛ عکس انداخته در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

ماجرا از این قرار است که عکسی از دوران نوجوانی ایرج زارعی اهل شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد در بیلبوردشهرستان شهریار به عنوان شهید نمایش داده شده است.


ایرج زارعی از بازنشستگان نیروی انتظامی می باشد که در دوران نوجوانی اش بارها در جبهه های  و در عملیاتهای مختلف از جمله بدر ؛کربلای 4 و 5 مجروح و شیمیایی گردیده و هم اکنون جانباز 45 در صد می باشد.

گفته می شود که ایرج زارعی، در یک سفر تفریحی و هنگام ورود به شهر کرج با تصویر خودش روی تابلوی شهدا مواجه شده است!

نکته قابل توجه اینکه بسیاری از سایتها و خبرگزاریها به اشتباه وی را ساکن لندن قلمداد نمودن که بعد از ورود به ایران و شهر کرج با تصویر خود روبرو شد!!!
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز