«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴  |  Monday, 01 March 2021
کد خبر: ۲۹۶۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۹ - ۲۶ دی ۱۳۹۹
امام جمعه لنده در خطبه های نماز جمعه عنوان کرد:
امام جمعه لنده از مسولان شهری خواست تا نظارت فنی و استاندارد سازی فوری آسفالت کوچه و معابر شهری بیش از پیش در دستور کار قرار گیرد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛حجت الاسلام محمودی اصل از مسولان شهری خواست تا نظارت فنی و استاندارد سازی فوری آسفالت کوچه و معابر شهری بیش از پیش در دستور کار قرار گیرد.

امام جمعه لنده در بخشی از خطبه های امروز نماز جمعه این شهر  با اشاره به آسفالت معابر عمومی شهر و شهرک فجر گفت:از آنجا که کیفیت و تسریع در  آسفالت معابر عمومی شهر یکی از دغدغه های مهم مردم است در این راستا برنامه ریزی های فرایند محور در مورد عملیات پخش و اجرای آسفالت  از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

وی با تاکید بر ضرورت نظارت روزانه توسط ناظرین و مسئولین آسفالت مناطق در کار لکه گیری و پخش آسفالت گفت: ضمن تشکر از بنیاد محترم علوی برای تقبل هزینه های آسفالت و با همه کمبودها خواهش ما این است نظارت کافی و لازم در امر آسفالت و  لکه گیری معابر لحاظ گردد تا مانع از هدر رفتن بیت المال گردد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز