«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
چهارشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۳  |  Wednesday, 21 April 2021
کد خبر: ۲۹۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۸ - ۰۳ دی ۱۳۹۹
فرماندهی انتظامی لنده خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان لنده از دستگیری عاملان تیراندازی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛ سرگرد ً فرزین جمشیدی ً در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی به منزل مسکونی در شهرستان لنده بلافاصله مأموران انتظامی این شهرستان به محل وقوع درگیری اعزام شدند که قبل از حضور مأموران عاملان درگیری متواری  شده بودند، لذا موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در دستور کار مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با انجام تحقیقات پلیسی گسترده و تلاش شبانه روزی موفق شدند مخفیگاه متهمان را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی 2 نفر متهم را دستگیر کردند.

جمشیدی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح شکاری نیز کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: پلیس با هنجارش با هنجارشکنان و افرادی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را به خطر بیاندازند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز