چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷  |  Wednesday, 20 January 2021
کد خبر: ۲۹۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۷ - ۱۳ آذر ۱۳۹۹
مسئول بسیج رسانه استان خبر داد:
مسئول بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد از آغاز مسابقه مجازی کتابخوانی چله با موضوعات سواد رسانه، سبک زندگی ،چهل سالگی دفاع مقدس و تشکیل بسیج خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف،  فخرالدین رضایی در گفت و گو با خبرنگاران در یاسوج گفت: این مسابقه با مشارکت بسیج رسانه و معاونت فرهنگی هنری سپاه فتح استان برگزار می شود و هدف از آن ترویج بیشتر فرهنگ مطالعه در میان مردم استان و آشنایی بهتر با موضوعات مسابقه به خصوص در ایام قرنطینه می باشد.

رضایی با بیان این که، هلال احمر، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان، مرکز حفظ آثار شهدای سپاه فتح و ستاد تخصصی بسیج اقشار سپاه فتح نیز در تامین و اهدای جوایز این مسابقه نقش دارند افزود: به بهانه چهل سالگی دفاع مقدس و تشکیل بسیج، تعداد ۴۰ جایزه به برگزیدگان این مسابقه اهدا می شود.

وی در پایان با اشاره به این که موضوعات این مسابقه شامل سواد رسانه، سبک زندگی و دفاع مقدس  می شود، بیان کرد: جزوه این مسابقه به صورت فایل PDF و با حجم بسیار کمی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد و در زمان ۴۰ دقیقه قابل مطالعه است.

رضایی گفت: علاقه مندان می توانند تا یک روز قبل از سالروز حماسه نهم دی سال ۱۳۹۹ با مراجعه به لینک زیر فایل جزوه و سوالات چهارگزینه ای را دریافت نموده و پاسخ درست سوالات و مشخصات خود را از طریق پیام رسان های ایتا، سروش یا واتساپ به شماره ۰۹۱۷۰۲۳۷۲۴۲ ارسال نمایند.

مسئول سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد افزود: هم چنین علاقه مندان به شرکت در مسابقه کتابخوانی مجازی چله می توانند برای دریافت فایل جزوه از طریق پیام رسان ایتا، سروش و یا واتساپ به شماره ۰۹۱۷۰۲۳۷۲۴۲ درخواست دریافت جزوه را ارسال نمایند.
مسئول بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان بیان کرد: 40 نفر برگزیده این مسابقه از بین کسانی که دارای بیشترین نمره باشند به قید قرعه انتخاب می شوند و اسامی آنها یک روز پس از فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی از طریق رسانه های استان اعلام می گردد.
 
لینک دریافت جزوه و سوالات مسابقه: https://b2n.ir/703483

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز