يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱  |  Sunday, 24 January 2021
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛فرماندار شهرستان لنده در پیامی، شهادت مظلومانه دانشمند برجسته کشور دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت.


متن پیام ایشان بدین شرح است؛

"وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ فَلَنْ یضِلَّ أَعْمالَهُمْ "سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ "وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّهَ عَرَّفَها لَهُمْ

و کسانی که در راه خدا کشته شده اند، هرگز کارهایشان را ضایع نمی کند.
به زودی آنان را راه می نماید و حالشان را نیکو می گرداند و در بهشتی که برای آنان وصف کرده، مَاوا می دهد.

شهادت مظلومانه دانشمند ارشد و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح "دکتر محسن فخری زاده" را محضر ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

شهید دکتر فخری زاده با عنوان نماد قدرت علمی ایران، همواره در طول عمر با برکت خود در عرصه های علمی، پژوهشی و دفاعی کشور منشاء خدمات بسیاری بوده است، ترور ناجوانمردانه این دانشمند برجسته علمی نشانه ی رذالت، حقارت، عجز و ناتوانی دشمنان قسم خورده ایران اسلامی است که همواره از پیشرفت علمی و توسعه کشور هراس داشته و دارند.

استکبار جهانی و دشمنان اسلام بدانند با این اقدام مذبوحانه، راه و مسیر علمی شهید فخری زاده هرگز متوقف نخواهد شد و جوانان با اراده ایرانی با گام های استوارتر و مصمم تر از قبل در مسیر علم و فناوری و مقاومت حرکت خواهند نمود و سرافرازی ایران اسلامی را در تمامی عرصه ها به نمایش خواهند گذاشت.

سید خدادوست موسوی
فرماندار شهرستان لنده

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز