چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰  |  Wednesday, 20 January 2021
کد خبر: ۲۹۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۳ - ۰۴ آذر ۱۳۹۹
با حضور معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد انجام شد:
با مشارکت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه و قرارگاه جهادی سردار سلیمانی در سپاه فتح استان، 715 سری جهیزیه به زوج‌های جوان مددجوی کهگیلویه و بویراحمد اهداء شد.
به گزارشپایگاه خبری آوای رودکوف؛ به مناسبت هفته بسیج آیین اهداء 715 سری جهیزیه به زوج‌های مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی، با حضور معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد،دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل کمیته امداد استان، فرمانده سپاه فتح استان و دیگر مسئولان استانی انجام شد.

قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم، گفت: اهداء جهیزیه به زوج های جوان تحت حمایت این نهاد یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد برای کمک به شورع زندگی مشترک مددجویان است.

وی تصریح کرد: با مشارکت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه و قرارگاه جهادی شهید سردار سلیمانی در سپاه فتح استان، 715 سری جهیزیه به زوج‌های جوان مددجوی این نهاد اهداء شد.

مبشری با تأکید بر اینکه یکی از رسالت‌های این نهاد ایجاد بستر ازدواج آسان و پرداخت کمک‌هزینه‌های ازدواج به جوانان مددجو باهدف توانمندسازی آنان است، گفت: امید است که با مشارکت خیران نیکوکار بتوانیم گام های مؤثرتری در زمینه کمک به نیازمندان برداریم.

شایسته ذکر است در این مراسم به نمایندگی از 715 مورد جهیزیه، 80 سری جهیزیه به صورت نمادین به مددجویان ادارات کمیته امداد منطقه یک و دو یاسوج اهداءشد.نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز