پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶  |  Thursday, 22 October 2020
کد خبر: ۲۸۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۶ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف،حجت‌الاسلام سید محمد موحد در تذکر کتبی به محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی خواستار ایمن سازی پروژه‌های حوزه راه در شهرستان‌های حوزه انتخابیه شد.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اجرای پروژه‌های راهسازی نگاه کارشناسی و توجه نمی‌شود خاب به وزیر نوشته است« تا کی باید جاده‌های این حوزه خانواده‌ها را داغدار کند؟»

   متن کامل تذکر نماینده مردم کهگیلویه بزرگ  به وزیر راه و شهرسازی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر اسلامی

وضعیت راه‌های شهرستانهای کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مناطق به گونه‌ای است که فرد را نه بلکه خانواده ها را قربانی خود می‌کند. آنچنان پروژه‌های راهسازی در حوزه انتخابیه اینجانب فرسایشی شده است که حتی چند کیلومتر راه نیز بعد از مدت‌ها به صورت خانوادگی قربانی می‌گیرد.

جناب آقای وزیر! تا کی باید به خاطر عدم توجه کافی و  نگاه کارشناسی به پروژه‌ها مردم نجیب کهگیلویه و بویراحمد عزادار و داغدار باشند؟

هنوز مردم ما داغ جوانان و خانواده‌ها در حوادث متعدد  قبلی از جمله محور سادات - چرام  که یک خانواده ۷ نفره را به کام مرگ کشاند فراموش نکرده اند که باز هم بعلت عدم اتمام یک جاده کمتر از 10 کیلومتر در محور(دهدشت-سوق-لنده )که سالهاست بطول انجامیده خانواده ای دیگر به صورت دسته جمعی پر پر شده اند.

ضروریست هرچه سریعتر نسبت به اتمام پروژه های نیمه تمام و ایمن سازی راه ها اقدام عاجل صورت پذیرد تا بیش از این شاهد حوادث تلخ پیاپی نباشیم.


فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز