پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷  |  Thursday, 09 July 2020
کد خبر: ۲۷۸۷۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۴ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
صبح امروز انجام شد؛
فرماندهی انتظامی بخش موگرمون صبح امروز با حضور فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.
پایگاه خبری آوای رودکوف:فرماندهی انتظامی بخش موگرمون صبح امروز با حضور فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ؛ فرماندار ؛ فرمانده سپاه ناحیه لنده ؛ فرماندهی انتظامی شهرستان لنده و جمعی از مسولین شهرستانی در روستای شیتاب افتتاح شد.

امنيت اجتماعي؛ ارتباط معناداري با سرمايه داري و سرمايه گذاري دارد

فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاحیه فرماندهی انتظامی بخش موگرمون با اشاره به سوابق تاریخی لنده گفت:لنده از قدیمی‌ترین شهرهای این استان است به گونه‌ای که از سال ۱۳۰۵ دارای بخشداری بود و در سال ۱۳۰۱ اولین شناسنامه استان در این شهر را صادر شده است.

سردار انصاری پیشینه جوانان این شهرستان در دفاع مقدس را نیز یاداوری نمود و اظهار داشت لنده هم تاریخی است هم متمدن و هم  در دفاع مقدس نیز سرداران این شهر به خوبی درخشیدند.

وی افزود : در ابعاد اداری نیز شهرستان لنده مدیران قدری در سطح کشور دارد که امیدوارم نسبت به زادگاه خود احساس مسولیت بیشتری داشته باشند.

سردار انصاری در ادامه با تبيين نقش و اهميت امنيت اجتماعي در رشد و توسعه جوامع بشري؛ خاطر نشان كرد: امنيت اجتماعي؛ ارتباط معناداري با سرمايه داري و سرمايه گذاري دارد و هر جايي كه امنيت برقرار باشد؛ بدون شك رشد و پيشرفت؛ رقم خواهد خورد.


فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پلیس امروز خود را حافظ آرامش جامعه، مردم و پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی می‌داند، گفت: مخاطب اصلی امنیت کشور، نیروی انتظامی است و امروز مردم از عملکرد بسیار مطلوب پلیس در سطح جامعه، آرامش خاطر و ثبات امنیت را به عینه نظاره‌گر هستند.

سردار انصاری در پایان به همکاران خود توصیه کرد مردمداری را سرلوحه کارتان قرار دهید؛ با قاطیعیت و جدیت عمل نمایید ؛ مهمانی نروید ؛و در گزارشات و بررسیهای خود از خدا بترسید.

فرمانده انتظامی استان همچنین از مردم خواست تا با استفاده از ظرفیت خود با نیروی انتظامی همکاری ؛ مشارکت و همراهی نمایند.

قبل از سخنان سردار انصاری ؛ سرگرد فرزین جمشیدی فرمانده انتظامی ؛ مهندس موسوی فرماندار ؛ ابراهیم علیزاده پیشکسوت فرهنگی و اسودی دهیار شیتاب سخنرانی نمودند.

افتتاح 5 پاسگاه یا فرماندهی انتظامی در کهگیلویه و بویراحمد

سرگرد فرزین جمشیدی در این مراسم ضمن خیر مقدم به سردار انصاری ؛ همراهان و حاضرین در جلسه گفت: در یکسال اخیر تعداد 5 پاسگاه یا فرماندهی انتظامی با تلاش و پیگیری خستگی ناپذیر فرمانده انتظامی استان افتتاح گردیده است.

فرماندهی انتظامی لنده اظهار داشت : ساختمان فعلی فرماندهی انتظامی بخش موگرمون امانی است و مردم خیر این روستا اقدام به واگذاری 1500 متر مربع زمین جهت احداث به نیروی انتظامی نمودند.

وی در ادامه ضرورت همکاری مردم و پلیس را یاداوری نمود و خاطر نشان کرد:رسیدگی به امور انتظامی مردم و تکریم ارباب رجوع در واحد‌های انتظامی زمینه ساز مشارکت‌های مردمی در ایجاد امنیت پایدار است.

مرزهای کشور زیر قدم‌ نیروهای نظامی و انتظامی

همچنین فرماندار لنده در سخنانی گفت: امنيت فراگير در سايه نظام مقدس جمهوري اسلامي بواسطه تلاش شبانه روزي نيروهاي مومن، انقلابي، جان بركف و غيور نظامي، انتظامي و اطلاعاتي اين مرز و بوم طي 40 سال حيات پربركت انقلاب اسلامي با وجود توطئه هاي بي پايان دشمنان، بيش از پيش تعميق و تحكيم يافته و همچون خاري در چشمان دشمنان اين مرز بوم نشسته است.

مهندس موسوی با بیان اینکه شهر اولین ها شهر نظم و امنیت نیز می باشد اظهار داشت:راه اندازی این فرماندهی انتظامی نوید بخش نظم و امنیت بیش از پیش در این منطقه خواهد بود.

وی از فرماندهی انتظامی استان خواست تا برای مناطق عشایری استان نیز در کوتاه مدت فکری نموده و با ایجاد یک پاسگاه ثابت یا سیار زمینه ی امنیت بیشتر را در این مناطق فراهم نماید.

ضرورت استقرار سایر ادارات

همچنین ابرهیم علیزاده در این مراسم با تقدیر از فرماندهی انتظامی استان و شهرستان از خانواده کریم زاده که نسبت به واگذاری زمین همراهی نمودند تشکر و قدردانی نمود.

علیزاده از فرماندار لنده خواست تا زمینه استقرار سایر ادارات را در این بخش فراهم نماید.

مردم برای استقرار سایر ادارات مشارکت نمایند

دهیار شیتاب نیز از فرماندار و همه مسولان شهرستانی و استانی که زمینه استقرار این فرماندهی انتظامی را فراهم نمودند تقدیر و تشکر نمود.

شیروان آسودی از عموم مردم خواست تا با اهدای زمین به بخشداری این منطقه زمینه استقرار سایر ادارات را فراهم نمایند.

.این گزارش  تکمیل می شود....
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز