پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷  |  Thursday, 01 October 2020
کد خبر: ۲۶۵۶۶
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۵ - ۲۳ آذر ۱۳۹۸
سیاسی
نماینده مردم یزد در مجلس گفت: جوانان‌ ایده‌پردازی می کنند و از آن دفاع می‌کنند، کاندیداهای جوانی که مجلس و قواعد آن را می‌شناسند برای مجلس و عملکرد آن مفیدتر هستند.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛سید ابوالفضل موسوی بیوکی نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه جوانگرایی در مسئولان جمهوری اسلامی از ضروریات است، اظهار داشت: افرادی که کاندیدای نمایندگی مجلس می‌شوند باید افرادی توانمند، جوان و کارآمد باشند.

 وی افزود: کاندیدای مجلس باید مسئله را شناخته باشند و براساس شناخت مسئله می‌توانند ایده بدهند و طبیعی است که اگر مسئله را نشناخته باشند نمی‌توانند ایده‌پردازی کنند.

نماینده مردم یزد در مجلس اضافه کرد: افرادی که در حوزه اجرایی، برنامه‌ریزی و یا اعضای شورای شهر و این قبیل افراد با واقعیات آشنا هستند و می‌توانند کاندید مجلس شوند، این افراد صورت مسئله را در حوزه تخصصی خود می‌دانند. مردم سابقه این افراد که کاندید شده‌اند در حوزه تخصصی خودشان را بررسی کنند باید ببینند که ایده‌ای برای حل مشکلات داشته‌اند یا خیر؟

موسوی بیوکی تصریح کرد:اگر کاندیدایی مسئله و یا مجلس و قواعد با نشناسند و با یک توهمی پیش بیاید نمی‌تواند موفق شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس تأکید کرد: جوانان جسور تر و علم روز آشناترهستند بنابراین ایده پردازی جوانا هم قوی‌تر است.کاندیداهایی که پا به سن گذاشته‌اند احتیاط را چاشنی تصمیمات و حرکت‌هایشان می‌کنند جوانان معمولا پای مصلحت‌ها نمی‌ایستند، نظریه پردازی می‌کنند و از آن دفاع می‌کنند کاندیداهای جوانانی که مجلس و قواعد آن را می‌شناسند برای مجلس و عملکرد آن مفیدتر هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز