سه‌شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۷  |  Tuesday, 29 September 2020
کد خبر: ۲۶۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - ۲۰ آذر ۱۳۹۸
دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد:
دکتر نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد:بیش از 16 هزار استعلام انتخابات را پاسخ داده ایم
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع اعضای ستاد استعلامات در سخنانی به حساسیت رئیس معزز  قوه ی قضائیه مبنی بر انجام انتخابات صحیح و سالم و پرشور تأکید نمودند.

دکتر نگین تاجی از تلاشهای شبانه روزی ستاد استعلام انتخابات  استان تحت نظارت مستقیم دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان تشکر کرده و در اهمیت انتخابات پیش رو، اظهار کرد: چشم امید مردم به برگزاری انتخابات سالم و قابل اعتماد است و در منظر جهانی و بین المللی نقطه عطفی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

مقام ارشد قضایی استان در ادامه گفت: با ایجاد زیر ساخت ها و امکانات مناسب و با حضور 20 نفر از همکاران مجرب و توانمند قضایی و اداری دادسرای مرکز استان ، این ستاد شبانه روزی امور مربوط به استعلامات را پاسخ می دهد.

دکتر نگین تاجی با اظهار اینکه این ستاد، استعلام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی با حساسیت ، سرعت و دقت کامل انجام می شود تصریح کرد: تاکنون بیش از 16 هزار استعلام در این ستاد  انجام گرفته است .

رئیس کل دادگستری استان ضمن تاکید بر پیش بینی و پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی خواستار اعمال نظارت لازم و برخورد صریح ، قاطع و خارج از نوبت به پرونده های احتمالی جرائم انتخاباتی شدند .

دکتر نگین تاجی در پایان با اشاره به اینکه انتخابات در سطح کشور به خصوص استان کهگیلویه وبویر احمد با استقبال و هیجان زیاد همراه است، افزود:به منظور پیشگیری از هرگونه جرم انتخاباتی ، نشست دادستان های عمومی و انقلاب حوزه های قضایی استان بزودی برگزار می گردد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز