سه‌شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۴  |  Tuesday, 29 September 2020
کد خبر: ۲۶۵۱۸
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۵ - ۱۸ آذر ۱۳۹۸
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد استان خبر داد:
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 28 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات از محل اعتبارات این صندوق به مددجویان این نهاد و سایر اقشار نیازمند در سال جاری پرداخت شد.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛علی نادری، مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: این صندوق باهدف پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و سایر نیازمندان تأسیس‌شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری 4405 مورد تسهیلات به مددجویان کمیته امداد و سایر اقشار نیازمند کهگیلویه و بویراحمد پرداخت‌شده است، افزود: میزان تسهیلات پرداخت‌شده از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در سال جاری 28 میلیارد و 700 میلیون تومان است.


نادری با اشاره به اینکه توسعه سنت قرض‌الحسنه از سیاست‌های اصلی کمیته امداد در راه‌اندازی صندوق امداد ولایت است، گفت: راه‌اندازی این صندوق یکی از اقدامات اساسی کمیته امداد به‌منظور پرداخت تسهیلات سریع‌تر و آسان‌تر به مددجویان و افراد نیازمند است.

وی بابیان اینکه یکی از راهکارهای مهم کمیته امداد برای کاهش مشکلات اقشار آسیب‌پذیر پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی به آنان است، گفت: تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی صندوق امداد ولایت به‌منظور تأمین هزینه‌های ضروری نیازمندان در زمینه‌های مختلف پرداخت می‌شود.

نادری بابیان اینکه توانمندسازی مددجویان یکی از مهم‌ترین اهداف فعالیت‌های کمیته امداد است، تصریح کرد: تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در زمینه کمک‌های حمایتی، خودکفایی و اشتغال، درمان، تحصیلی، ودیعه مسکن، خرید و تعمیرات مسکن، کمک به سیل‌زدگان و پرداخت جهیزیه پرداخت‌شده است.

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از مردم خیر و نیکوکار هم استانی دعوت کرد تا با سرمایه‌گذاری در این صندوق یاریگر نیازمندان این نهاد باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز