سه‌شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳  |  Tuesday, 29 September 2020
کد خبر: ۲۶۵۱۵
تاریخ انتشار: ۰۷:۳۳ - ۱۸ آذر ۱۳۹۸
حوادث
مرد متاهل پس از 28 سال زندگی مشترک ودر اقدامی سیاه دور از چشمانش همسر و فرزندانش با دختر دانش آموزی رابطه شومی داشت.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛هیچ گاه فکر نمی کردم همسرم بعد از 28 سال زندگی صادقانه، این گونه به من خیانت Cheat کند. قصد ندارم از او طلاق بگیرم اما دیگر هرگز زیر یک سقف با او زندگی نخواهم کرد چرا که او با سوء استفاده از موقعیت شغلی ومالی خودش با دختر نوجوانی در ارتباط بوده است.

 زن 48 ساله ای به نام مهناز که تحصیلات عالیه دارد در حالی که بیان می کرد قصد داشتم بعد از بازنشستگی سفرهای خارجی را با همسرم تجربه کنم اما ماجرای خیانت او روح و روانم را به هم ریخت.

زن جوان در تشریح ماجرای تلخ زندگی اش گفت: 20 ساله بودم که با «رضا» ازدواج کردم اما در طول 28 سال زندگی مشترک گویی در خواب غفلت بودم و همه تلاشم را برای یک زندگی خوب و آینده ای بهتر به کار می‌گرفتم. همسرم سمتی در یکی از مراکز آموزشی داشت و من هم هر ماه حقوقم را دو دستی به او تقدیم می‌کردم تا با کمک یکدیگر آشیانه خود را بسازیم و فرزندان خوبی تربیت کنیم با وجود این نمی دانم در کجای این زندگی مشترک اشتباه کردم که همسرم راه را به خطا رفت و با این جرم Crime سنگین درحالی روبه رو شد که آبرو و اعتبار ما نیز در معرض خطر قرار گرفت.

آرزوهای زیادی داشتم چرا که بعد از سال ها زحمت‌کشی در آستانه بازنشستگی قرار گرفته بودم و می خواستم در کنار او از دوران بازنشستگی ام لذت ببرم و سفرهای خارجی را تجربه کنم.

وقتی همکارانم گاهی از همسرانشان غیبت می کردند و از زشتی های زندگی سخن می گفتند آن ها را نصیحت می کردم و تذکر می‌دادم که نباید به همسرشان «بدبین» باشند چرا که «سوء ظن» آفت زندگی است اگرچه هنوز هم به این حرف اعتقاد دارم ولی حالا می فهمم که بی‌تفاوتی و بی خیال بودن درباره هر نوع رفتار خارج از عرف نیز درست نیست و نباید هر رفتار هنجارشکنانه ای را با کلمه اعتماد سرپوش گذاشت.

این زن میان سال با بیان این که طوری غافلگیر شده ام که هنوز در شوک به سر می برم، ادامه داد: از چند سال قبل همسرم مدام با تلفن همراه هوشمندش مشغول بود ولی من اهمیتی به این موضوع نمی دادم و فکر می کردم مانند بقیه افراد در شبکه های مجازی و اجتماعی سیر می کند تا این که مدتی قبل به طور ناگهانی از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت.

من که نگران بودم بعد از چند ساعت با بیمارستان ها وحتی آشنایانمان در شهرستان تماس گرفتم ولی خبری از او نیافتم به ناچار برای گزارش گم شدن همسرم به کلانتری رفتم که آن ها مرا به آگاهی هدایت کردند وقتی وارد پلیس Police آگاهی شدم گویی دنیا دور سرم خراب شد؛ همسر 54 ساله ام را به اتهام اغفال یک دختر دانش آموز دستگیر کرده بودند.

آن جا بود که فهمیدم براساس برخی شواهد موجود همسرم به خاطر موقعیت شغلی که در یکی از مراکز آموزشی داشت از حدود چهار سال قبل با دختری نوجوان آشنا شده است و ...

اما موضوعی که بیشتر رنجم می داد این بود که فهمیدم وقتی آن دختر در سن 17 سالگی و هنگامی که خواستگاری برای ازدواج داشت با تهدید همسرم روبه رو شده است.حالا هم .../رکنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز