جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸  |  Friday, 05 June 2020
کد خبر: ۲۵۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۵ - ۲۸ شهريور ۱۳۹۸
فرماندار کهگیلویه عنوان کرد؛
لحاظ سهم بانوان در پست معاونت ادارات در ارزیابی عملکرد مدیران تأثیر مثبت دارد.
به گزارشپایگاه خبری آوای رودکوف، سرپرست فرمانداری شهرستان کهگیلویه در شورای اداری این شهرستان لحاظ شدن سهم زنان در پست معاونت ادارات شهرستان را ضروری دانست و گفت: انتصاب زنان در ارزیابی عملکرد مدیران تاثیر مفیدی دارد.

علیرضا اتابک با اشاره به در پیش بودن فصل بازگشایی مدارس خواستار همکاری ادارات و نهاد‌ها به ویژه دستگاه‌های خدمات‌رسان با آموزش و پرورش شد و افزود: خدمت به آموزش و پرورش خدمت به ساختار جامعه و شکل‌گیری فرهنگ است و به کاهش آسیب‌های اجتماعی و توسعه‌یافتگی کمک می‌کند.

وی گفت: شاخص نسبت معلم به دانش‌آموز در شهرستان ما نسبت به استان در سطح خوبی قرار دارد.

رئیس شورای اداری کهگیلویه با اشاره به شاخص و فرایند‌های آماری نرخ رشد جمعیت روستایی را منهای صفر دانست و ادامه داد: نرخ رشد از سال ۱۳۸۵ از ۶۹.۲۲ درصد به ۳۳.۵۲ درصد رسید یعنی در سال ۱۳۹۸ حدود ۱۸ درصد اختلاف آماری هست.

اتابک گفت: توزیع متناسب، ایجاد رغبت‌ها، کارگاه‌های تولیدی و رفع موانع ساده می‌تواند به ماندگاری جمعیت روستایی موثر باشد بنابراین می‌طلبد در حفظ و نگهداشت ساختار روستایی تلاش کنیم.

وی با اشاره به وضعیت پروژه‌های عمرانی شهرستان گفت: برخی از پیمانکاران که توانایی کار نداشتند خلع ید شدند و همه پروژه‌ها به سمت فعال شدن سوق داده شد.
 
منبع: خبرگزاری صداوسیما
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز