سه‌شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲  |  Tuesday, 23 April 2019
کد خبر: ۲۳۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲:۵۴ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۷
پاسخ مدیرکل اسبق سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به سخنان حجت الاسلام پناهی
به عنوان یک بسیجی استدعا دارم به همدیگر رحم کنیم و دوستان خود را مثل رقیب و دشمن از صحنه به در نکنیم
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛حمدالله مبشری  مدیرکل اسبق سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و فرماندار اسبق بهمئی در یاداشتی به سخنان حجت الاسلام پناهی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان واکنش نشان داد و گفت:دکتر احمدی نژاد مانند اباذر چوب حراج به اشرافیت و اصحاب ملاء و مترف میزند!!باید منتطر بماند که روزگاری مثل اباذر نفی بلد و یا چون منصور حلاج سردار رود.

متن یاداشت حمدالله مبشری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هرکس از اسب افتاد، از اصل هم افتاد!! این ریشه در تاریخی چند هزار ساله دارد!! قصد نداشتم مجدد نقد بر دوستانم بزنم!! اما چه کنم!! من شروع کننده نبودم، کمی مجبورم دوست خوبم، یادگار دوران دفاع مقدس درودتان باد ای کاش مصاحبه نمیکردم!!  من را صدا میزدی مانند گذشته!!

هنر نیروهای انقلاب چه شد؟ که باید در منزل سنگر بگیرند و عتاب، خطاب بفرمایند؟آن مجالسها،آن صداقتها،آن یک رنگیها چه شد!!

فرمودید تلفنی، پیام، مذاکره و... شد که دعوت نکنند!! انشاءالله خبردنا این افاضات را اشتباهی نوشته باشند!! کی؟ چگونه؟ کدام پیام، کدام تلفن؟ اصلا صحت ندارد!!

اما انحراف:  بانگ بلند انحراف را اولین بار کسانی سردادند که متهم به فتنه شدند!! و آنرا علیه احمدی نژاد رسانه ای کردند. آنها باند هاشمی و اعتدالی بودند که از آن شعار نتیجه گرفتند و امروز که آنها ثمرش را گرفتند!! آن شعار ارثیه ی ما شد تا برسر هم بزنیم و دیگران  به ما بخندند!!

کدام انحراف؟!

همان که از حلقوم اصحاب ملاء، مترف، و اشرافیت رسانه ای شد!؟ و آن دولت را بایکوت و ملت را از خدمت بی منت  محروم کردند!! آن روز که سخت ترین تحریم های بشری اعمال شد هیچ کس مانند امروز حرف و شعار وحدت سر نداد!!  گر چه وحدت شعار ماست و حق ملت ماست.

چرا آن روز نگفتند وحدت؟! ( مثل امروز)!!! یادمان نرود احمدی نژاد را ما نماینده امام زمان و یار مستضعفان و دولت انقلابی به مردم معرفی کردیم!! اگر به هر دلیل از اسب پیاده شد قرار نیست از اصل هم ساقط و بیافتد!!

گوش به فرمان ولی باشیم، تفسیر نکنیم که قراین،دلایل، و.. کافی وجود دارد و او از ولی فاصله و زاویه درست کرد!!

حتما به دنبال آن تفسیر دیگری میکنیم که وظیفه خواص است که عمل کنند تا از ولی کمتر هزینه شود!!  آدرس تفاسیر را به ملت بدهیم تا به استقبال احمدی نژاد نروند.

حتما آدرس  کربلا را میدهید!!! تفسیر آن در ایران وجاهت تاریخی ندارد.

فرمودی دولت یازدهم محصول لج بازی احمدی نژاد و دعوای او با لاریجانی و معطل کردن مجلس توسط لاریجانی بود و.... پس چرا فقط احمدی نژاد را انحرافی میدانید و حکم به تکفیرش میدهید!! اما  افتادن مملکت به دست یک خانواده مورد اعتراض نیست؟! آیا باید منتظر باشیم تا از اسب بیافتند؟!! یا آقا زادگی به داد آنها رسید؟؟!!

فرمودی دوستان در بهمئی خطای بزرگی کردند و از بی بصیرتی گفتید!!! دعوت کنندگان مطلع باشند با هر سابقه ای باید منتظر بمانند!! روزها،ماها،سالها،وسالیان،به آنها چپ،چپ نگاه میشود،چرا که بصیرت خود را از دست دادند!!

من بعد حکم ولایتمداری ساقط ،و تا زنده هستند از این حکم برایت نمی‌گيرند!! خدا به داد فرزندان آنها برسد این کلام من را به پای انحرافم( بقول شما) نگذارید!! به پای سوابق تاریخی حیاتش بگذارید!

فرمودی حق با دکتر هدایت خواه است نه فلانی ، عزیز من ضرورت این قضاوت نبود!!! این هم مثل قضاوت  حکم دادن به جایی رهبری است!!

دکتر هدایت خواه همچنان برادر من و استاد من ،، عزیز و بزرگ من است. ایشان حی و حاضر و زنده اند و مدافع  نمیخواهد. من از ارادتمندانش بوده و هستم قرار نیست یکی محکوم و دیگری حاکم شود !!ما نیاز داریم همدیگر را نقد کنیم!!!

فرمودی دوستان در بهمئی بررسی کنند،آیا احمدی نژاد با ولایت زاویه دارد یا خیر؟

دلاور دفاع مقدس ! چه فرقی دارد که ما بررسی کنیم یا نکنیم! حضرت آقا جنابعالی حکمت را هم برای احمدی نژاد صادر کردی و هم برای دعوت کنندگان و هم مردم!! ما منتظر عقوبت آن هستیم!! فقط خدا به فریادمان برسد.

اما پاسخ کوتاهی عرض کنم، هر پدری فرزند فضول دارد.اما ممکن است ناخلف نباشد!! حق رای و تنبه با پدر است!! نه همسایه!! آیا اباذر از علی(ع) اذن گرفت و علیه اشرافیت قیام کرد؟ چرا سلمان آنکاره نبود!!

من از منتقدان احمدی نژاد در زمان صدارتش بودم و دوستان فرماندار میدانند و در فضای مجازی محفوظ است. اما الان دلم به حال مظلومیتش میسوزد!!

چون فی حال مظلوم کشی میشود!! چرا که او نه آقا، نه آقازاده،نه اشراف، و نه اشراف زاده!!!!  بلکه یتیمی پا برهنه است که دل در گرو نظام و مردم دارد و استکبار ستیز است!!! او مانند اباذر چوب حراج به اشرافیت و اصحاب ملاء و مترف میزند!!باید منتطر بماند که روزگاری مثل اباذر نفی بلد و یا چون منصور حلاج سردار رود!!!

به عنوان یک بسیجی استدعا دارم به همدیگر رحم کنیم و دوستان خود را مثل رقیب و دشمن از صحنه به در نکنید!!

به جای مصاحبه و نقد همدیگر در فضای نامیمون مجازی در مجالس برادری و انقلابی به بحث بنشینید.

ضمنا ، حضرت آقا یادش نرود و بدانند که همه ملت به نماز جمعه میروند!! نه فقط یک طیف خاص!!! این آسیب است!! نه احمدی نژاد!!!!

به درود مبشری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
0
0
درود خدا و فرشتگانش بر حمدالله مبشری بزرگ مرد بهمئی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
0
0
آقای پناهی جایگاه نماز جمعه والاتر از این حرفهاست بهتره جایگاه نماز جمعه را ترک بعد این وصله ها را به دکتر احمدی نژاد میچسبوندی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
0
0
حاج حمدالله بهت افتخار می کنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز