" اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا                /                              یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       رودکوف کجاست:رودکوف در منتهی الیه کوه حاتم یکی از دهها کوه باعظمت و استوار کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد.      
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱  |  Wednesday, 14 November 2018
کد خبر: ۲۰۵۰۷
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۴ - ۱۱ آذر ۱۳۹۶
در راستای فعالیت های هفته جهانی ایدز؛
مانور نمادین هفته ملی اطلاع رسانی و مبارزه با ایدز در راستای اجرای فعالیت های این هفته به همت شبکه بهداشت و درمان لنده برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ این مانور با هدف اطلاع رسانی و معرفی مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری به منظور مشاوره و انجام آزمایشات بصورت محرمانه و رایگان و ترویج فرهنگ عمومی برای مبارزه با بیماری ایدز برگزار گردید.

برپایه این خبر؛ در این مانور شبکه بهداشت و درمان لنده با نصب بنر و پلاکارد با موضوع "ایدز" بر روی خودروها و با عبور از معابر اصلی شهر بر همکاری عمومی در مبارزه با ایدز تاکید نمود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز