دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵  |  Monday, 06 July 2020
کد خبر: ۱۷۸۸۶
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۶ - ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۶
>>
انتخابات
رئیس ستاد انتخاباتی کار و کرامت در کهگیلویه‌وبویراحمد از انتصاب رؤسای ستادهای شهرستانی آیت الله رئیسی در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف  از یاسوج ؛ حجت الاسلام شیخ آیت الله عبدی پور از صدور احکام رؤسای ستاد انتخاباتی کار و کرامت «حامیان آیت الله رئیسی »  در استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد.

رئیس ستاد انتخاباتی کار و کرامت در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ، رؤسای ستادهای انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی تحت عنوان ستاد کار و کرامت در شهرستان‌های دنا ، کهگیلویه، چرام ، لنده  و گچساران منصوب شده افزود ، بزودی  احکام رؤسای ستادهای انتخاباتی شهرستان‌های بویراحمد ، بهمئی و باشت نیز صادر خواهد شد.

حجت الاسلام  عبدی پور تصریح کرد بر اساس احکام صادره از سوی مسئول ستاد‌ مرکزی کار و کرامت ؛ سید محمد حسن گنجی پور به عنوان مسئول این ستاد در شهرستان کهگیلویه  ؛ سیدعلی برجسته پور به عنوان مسئول این ستاد در شهرستان دنا ؛ فتاح بدری به عنوان مسئول این ستاد در شهرستان لنده ؛  رحمت الله نیکروز به عنوان مسئول این ستاد در شهرستان چرام و مصطفی جوزانی به عنوان مسئول این ستاد در گچساران ، منصوب شدند.

وی تشکیل کمیته‌های مختلف و راه اندازی ستادهای انتخاباتی را از برنامه‌های پیش روی ستاد انتخاباتی کار و کرامت در این استان عنوان کرد.

گفتنی است علاوه بر ستادهای کار و کرامت ؛ ستادهای انتخاباتی دیگری توسط مجمع نیروهای انقلاب (جمنا) برای حجت الاسلام رئیسی فعالیت خواهند نمود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز